Медведєв і Азаров не поїдуть дивитися матч півфіналу Чемпіонату Європи по футболу

27 июня 2012 - Украина

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв і його український колега Микола Азаров в середу не поїдуть дивитися матч півфіналу Чемпіонату Європи по футболу - їх плани порушили збірні Росії і України, які не змогли вийти в плей-офф.

"Ми планували поїхати подивитися півфінал, але не поїхали, ви знаєте чому", - сказав Медведєв журналістам, нагадавши, що і російська, і українська команди вилетіли з чемпіонату.

За словами російського прем'єра, це єдині плани, які вони з Азаровим не реалізували із запланованої на сьогодні програми.

Півфінальний матч між збірними Іспанії і Португалії сьогодні відбудеться в Донецьку. У чвертьфіналі іспанці обіграли французів - 2: 0, а португальці здолали чехів - 1: 0.

Збірна Росії не змогла вийти в плэй-офф з групи А, пропустивши вперед чехів і греків. Для виходу в чвертьфінал росіянам досить було зіграти внічию з Грецією в третьому турі, але команда Діка Адвоката несподівано програла з рахунком 0 : 1. Українці, стартувавши з перемоги в групі D над шведами(2: 1), потім поступилися французам(0: 2). У вирішальному матчі за вихід в плей-офф підопічні Олега Блохіна зустрічалися з командою Англії. Незважаючи на велику перевагу української команди, перемога залишилася за британцями - 1: 0.

На 63-ій хвилині зустрічі арбітри, допустившись грубу помилку, не зарахували гол форварда "жовто-синіх" Мазко Девича, що порівняв рахунок. Пізніше помилку визнали і самі судді, і представники УЄФА.

Росія і Україна уклали ряд домовленостей за підсумками засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української межгоскомиссии.

Глави урядів двох країн Дмитро Медведєв і Микола Азаров підписали протокол засідання.

Протокол про внесення доповнень в угоду між урядами двох країн про співпрацю відносно розробки, виробництва, постачання і експлуатації авіаційної техніки від 20 серпня 1997 року підписали з російського боку заступник глави Минпромторга Юрій Слюсарь, з українською - голова Державного агентства України по управлінню державними корпоративними правами і майном Дмитро Колєсніков.

Крім того, керівники Федерального космічного агентства РФ Володимир Поповкин і голова Державного космічного агентства України Юрій Алексєєв підписали програму російсько-української співпраці в області дослідження і використання космічного простору в мирних цілях на 2012-2016 роки.