Україна займає важливе місце в американській політиці

17 сентября 2012 - Украина

Україна може розраховувати на особливе місце в американській політиці незалежно від того, хто буде президентом Сполучених Штатів, повідомила екс-держсекретар США Кондоліза Райс в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу ICTV в Ялті.

Напередодні в Ялті завершився щорічний міжнародний форум "Ялтинська європейська стратегія", в роботі якого взяли участь близько 200 представників із понад 20 країн світу, у тому числі і Райс.

Райс вважає, що результат президентських виборів в США ніяк не вплине на співпрацю між Америкою і Україною.

За словами колишнього держсекретаря США, Україна поступила правильно, вибравши в якості вектору розвитку європейську інтеграцію. Проте для поліпшення іміджу у світі Україні необхідно зміцнити демократичні інститути, які доки ще слабо розвинені, вважає Райс.

Похожие записи:

Український штангіст Олексій Торохтій завоював золоту медаль на Олімпійських іграх в Лондоні
В разделе: Спорт
В понеділок Торохтий в змаганнях вагової категорії 105 кг переміг з результатом 412 кг(185 227).
У всесвітньому рейтингу стану здоров
У всесвітньому рейтингу стану здоров'я Україна зайняла 99 місце
В разделе: Здоровье
Україна зайняла 99 місце серед 145 країн в рейтингу стану здоров'я своїх громадян, складеному агентством Bloomberg
Медалі завойовані Українцями за вчорашній день
Український борець вільного стилю Валерій Андрійцев завоював срібло Олімпіади в Лондоні в турнірі вагової категорії до 96 кг Золото виграв американський спортсмен Джейкоб Стівен Варнер