Львів'яни побилися з уболівальниками з Росії

9 июня 2012 - Украина

Бійка уболівальників Росії і України сталася біля фан-зоны у Львові після матчу Росія - Чехія на Євро-2012.

В п'ятницю стартував чемпіонат Європи по футболу Євро-2012. Збірна Росії з рахунком 4 : 1 отримала перемогу над командою Чехії.

Російські уболівальники скандували гасла "Росіяни вперед"! і "Росія, Росія"!, після чого зав'язалася бійка з молодими людьми, що підбігли, у футболках національної збірної України. У течії хвилини співробітники МВС розняли тих, що б'ються.

Українські уболівальники поскаржилися міліціонерам, що російський фани спровокували їх на бійку криком "Росія - чемпіон, Україна - фе", "Росія - чемпіон, Україна - фу".