Італійський Наполі здолав український Дніпро

9 ноября 2012 - Украина

Італійський Наполі здолав український Дніпро в матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи.

Зустріч групи F, що відбулася в четвер в Неаполі, завершилася з рахунком 4 : 2 на користь команди Вальтера Маццаррі. Нападаючий Едінсон Кавані вивів хазяїв вперед вже на 7-ій хвилині. Ще до перерви Артем Федецький (33-а хвилина) відновив рівновагу, а в дебюті другої половини гри Роман Зозуля (52-а) допоміг "Дніпру" повести в рахунку. Проте в останні 15 хвилин гри своє слово знову сказав Кавані, тричі уразивши ворота гостей на 77-ій, 88-ій і другій доданій до основного часу матчу хвилинах.