Боксери Вусик і Руссо розіграють золото Олімпіади

11 августа 2012 - Украина

Італієць Клементі Руссо і українець Олександр Вусик посперечаються за золото Олімпійських ігор у боксі у ваговій категорії до 91 кг

Руссо в п'ятницю переміг Теймура Маммадова з Азербайджану з рахунком 15 : 13, а Вусик здолав болгарина Тервела Пулева - 21: 5.

У ваговій категорії до 56 кг ірландець Джо Джон Невін переміг кубинця Ласаро Альвареса Естраду з рахунком 19 : 14, а британець Люк Кемпбелл - японця Сатоси Шимізу(20: 11).

Кубинець Роньєль Іглесіас Сотолонго(64) здолав італійця Винченцо Маньякапре(15: 8), а українець Денис Беринчик завдав поразки монголові Уранчимегу Мунх-Ердене(29: 21).

Бразилець Есківа Фалькао Флорентіно(75) здолав британця Ентоні Огого(16: 9), а японець Ріота Мурата - узбекистанця Аббос Атоєва(13: 12).