Динамо обіграло Карпати в гостьовому матчі

14 апреля 2013 - Украина

Київське "Динамо" отримало перемогу над "Карпатами" в гостьовому матчі 24-го туру чемпіонату України по футболу.

Зустріч, що відбулася в суботу на стадіоні "Україна" у Львові, завершилася з рахунком 1 : 0. Автором єдиного гола на 64-ій хвилині матчу став нігерійський форвард "Динамо" Браун Ідейє.

Кінцівку зустрічі київському клубу довелося догравати удесятьох: на 76-ій хвилині другу жовту картку отримав захисник Тарас Михалик.

У наступному матчі "Динамо" 20 квітня зіграє в Луганську з "Зорею", "Карпати" 22 квітня зустрінуться з київським "Арсеналом" на виїзді.