Донецький Металург програв луганській Зорі

23 июля 2012 - Украина

Донецький Металург програв луганській Зорі в матчі 2-го туру першості України по футболу

Зустріч, що відбулася в неділю в Донецьку, завершилася з рахунком 2 : 1 на користь гостей. Команда Юрія Вернидуба вийшла вперед на 9-ій хвилині: з штрафного точно пробив сербський півзахисник "Зорі" Желько Любенович. Хазяї поля провели гол у відповідь на 31-ій хвилині. Вихід наодинці з воротарем реалізував бразильський хавбек Зе Соарес.

На 63-ій хвилині "Металург" був близький до того, щоб забити другий м'яч, але удар Дениса Голайдо перейняла на себе штанга. А на 81-ій хвилині контратаку "Зорі" точним ударом завершив Ілля Галюза. Через дві хвилини футболісти "Металурга" упустили шанс відігратися - з вигідної позиції схибив Олександр Воловик.

У наступному турі донецька команда проведе гостьовий матч проти дніпропетровського "Дніпра", а "Зоря" прийме київський "Арсенал". Обидві зустрічі пройдуть 29 липня.