Донецький Металург зіграв внічию з сімферопольською Таврією

19 августа 2012 - Украина

Футболісти донецького "Металурга" упустили перемогу над сімферопольською "Таврією" в матчі шостого туру чемпіонату України.

Зустріч, що відбулася в суботу в Донецьку, завершилася нічиїй з рахунком 1 : 1.

"Таврія" залишилася удесятьох вже на 6-ій хвилині(червону картку отримав голкіпер Сергій Погорілий), а через всього три хвилини пропустила перший м'яч. Пенальті реалізував бразильський нападаючий хазяїв Жуніор Мораєс. Проте гостям вдалося піти від поразки на 89-ій хвилині. Півзахисник Сергій Назаренко, також успішно виконавши одинадцятиметровий удар, зафіксував остаточний рахунок.

Після шести турів "Металург" розташувався на 13-м місці. "Таврія" займає 9-й рядок в турнірній таблиці.