Донецький Шахтар переміг Металург і виграв Кубок України по футболу

7 мая 2012 - Украина

Донецький "Шахтар" завдав поразки землякам з "Металурга" і захистив титул володаря Кубку України по футболу.

Фінальний матч на НСК "Олімпійський" в Києві завершився з рахунком 2 : 1 на користь "помаранчево-чорних" в овертаймі. На 23-ій хвилині Алекс Тейшейра вивів "гірників" вперед, на 69-й Микола Морозюк відновив рівновагу. Вирішальний гол на 15-ій хвилині першого додаткового часу забив Олександр Кучер.

Для "Шахтара" це восьма перемога в Кубку України : раніше донецька команда вигравала трофей в 1995, 1997, 2001, 2002, 2004, 2008 і 2011 роках.