Донецький Шахтар програв київському Арсеналу

18 ноября 2012 - Украина

Донецький "Шахтар" поступився на виїзді київському "Арсеналу", зазнавши першої в сезоні поразки у рамках чемпіонату України по футболу.

Зустріч 16-го туру, що відбулася в суботу в Києві, завершилася з рахунком 2 : 0 на користь хазяїв поля.

Перший м'яч на 34-ій хвилині провів Максим Шацьких, а безпосередньо перед самим закінченням зустрічі Олександр Кобахідзе встановив остаточний рахунок. Практично увесь другий тайм діючий чемпіон України грав удесятьох, оскільки на 48-ій хвилині червону картку отримав захисник Ярослав Ракицький.

Команда під керівництвом Мирча Луческу втратила перші очки в чемпіонаті. "Шахтар" продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю, маючи в активі 45 балів. "Дніпро", що займає друге місце, відстає на 14 очок, проте свій матч 16-го туру проведе в неділю.