ФК Металіст і Дніпро втратили бали в чемпіонаті України

2 апреля 2013 - Украина

Футболісти харківського "Металіста" зіграли внічию з криворізьким "Кривбасом" в гостьовому матчі 22-го туру чемпіонату України.

Зустріч, що пройшла в неділю в місті Кривий Ріг, завершилася з рахунком 1 : 1.

На гол Володимира Приємова на 15-ій хвилині "Металіст" відповів точним ударом Клейтона Шав'єра  (56).

"Металіст" набрав 46 очок, але поступився другим рядком київському "Динамо"(47), яке раніше обіграло одеський "Чорноморець" з рахунком 2 : 0.

Футболісти дніпропетровського "Дніпра" на виїзді зіграли внічию з луцькою "Волинню" у рамках 22-го туру чемпіонату України.

Зустріч, що відбулася в неділю в Луцьку, завершилася з рахунком 1 : 1. Перший м'яч в поєдинку на 22-ій хвилині забив півзахисник хазяїв Ерік Бикфалві, реалізувавши пенальті. Гості відігралися на 2-ій доданій хвилині до першого тайму завдяки точному удару Жуліано.

"Дніпро" велику частину зустрічі грав удесятьох: на 21-ій хвилині за дві жовті картки з поля був видалений Сілва Дуглас. "Волинь" закінчувала матч удев'ятьох: на 60-ій хвилині за два "гірчичники" завчасно відправився відпочивати Сільвіу Ізворану, а через 10 хвилин пряму червону картку отримав Ванче Шиков.

Команда Хуанде Рамоса набрала 45 очок і наздогнала в турнірній таблиці "Металіст", що йде третім. Проте у харків'ян один матч в запасі, який вони проведуть пізніше в неділю проти криворізького "Кривбасу". "Волинь", в активі якої 24 бали, займає 11-е місце.