Футболісти збірної Італії Де Россі і Абате отримали травми

25 июня 2012 - Украина

Півзахисник збірної Італії Даниэле Де Россі і захисник команди Иньяцио Абате отримали мікротравми, які перешкодили їм дограти чвертьфінальний матч чемпіонату Європи з англійцями, повідомив журналістів головний тренер "Скуадры адзурры" Чезаре Пранделли.

Завершальний чвертьфінальний матч Євро-2012, що відбувся в неділю на стадіоні "Олімпійський" в Києві, завершився перемогою італійців над англійцями. Долю матчу вирішила серія пенальті, яка завершилася з рахунком 4 : 2. Основний і додатковий час чвертьфінальної гри переможця не виявив.

Замість Де Россі на 80-ій хвилині на полі з'явився Антонио Ночерино, а замість Абате на 91-ій - Крістіан Маджо.

"У нас у Абате і Де Россі по ходу матчу виникли болі в м'язах. Цим і пояснюються їх заміни. Наскільки серйозні ушкодження, ми дізнаємося завтра", - сказав Пранделли на прес-конференції.