Футболісти збірної України ганебно програли туркам - ВІДЕО

6 июня 2012 - Украина

Збірна України з футболу, що завершує підготовку до матчів домашнього чемпіонату Європи, поступилася в товариській грі національній команді Туреччини.

Зустріч, що проходила в німецькому Ингольштадте при гарячій підтримці численного місцевого турецького земляцтва, завершилася поразкою команди Олега Блохіна з рахунком 0 : 2.

Що виступали в змішаному складі з експериментальною лінією оборони українці пропустили перший гол на 30-ій хвилині гри. Неузгодженістю "жовто-синіх" оборонців скористався екс-хавбек московського ЦСКА Эркин Джанер. Невдало виконане штучне положення "поза грою" привело до другого гола: на 70-ій хвилині точний був Мустафа Пектемек. Шанс скоротити відставання мав Андрій Шевченко, що вийшов на заміну, але удар ветерана української команди на 85-ій хвилині припав в перекладину.

Команда Блохіна виступить на Євро в групі D, де її суперниками стануть збірні Англії, Франції і Швеції. Матчі пройдуть в Києві і Донецьку, перший з них намічений на 11 червня.