Київське "Динамо" програло "Евертону" - ВІДЕО, а "Дніпро" обіграв "Аякс"

13 марта 2015 - Украина

Гра, що пройшла в Ліверпулі, завершилася перемогою хазяїв з рахунком 2 : 1. На гол Олега Гусєва (14-а хвилина) хазяї відповіли м'ячами Стівена Нейсміта (39) і Ромелу Лукаку (82, з пенальті). Матч у відповідь відбудеться 19 березня в Києві.

У іншому матчі футболісти "Севільї" з рахунком 3 : 1 обіграли "Вільярреал". Рахунок в матчі відкрив Віктор Мачін, забивши найшвидший гол в історії турніру. Мачін уразив ворота суперника на 14-ій секунді гри. У матчі італійської "Фіорентини" і "Роми" була зафіксована нічия - 1: 1.

У Києві на НСК "Олімпійський" завершився перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА. Депропетровский "Дніпро" обіграв нідерландський "Аякс" (Амстердам) з рахунком 1 : 0. Єдиний голевий момент в цій грі стався у кінці першого тайму. Українська команда з явною перевагою провела перший тайм, а утілити його в результат на табло вдалося на 30-ій хвилині. Євгеній Коноплянка пройшов з м'ячем по лівому флангу і зробив передачу в район 11-метрової відмітки, де Роман Зозуля прийняв пас і точно пробив з розвороту. Воротар Яспер Сіллессен в падінні зачепив м'яч, але не зумів перешкодити йому закотитися у ворота - 1: 0.

У другому таймі гості виглядали активніше і мали декілька реальних можливостей для того, щоб забити гол, але відмінно зіграв воротар "Дніпра" Денис Бойко, а в деяких епізодах - і захисники. Матч у відповідь в парі "Дніпро" - "Аякс" пройде в Амстердамі рівно через тиждень, 19 березня.