Львівські Карпати вийшли в чвертьфінал Кубку України по футболу

1 ноября 2012 - Украина

Зустріч, що пройшла в середу у Львові, завершилася перемогою хазяїв в додатковий час - 2: 1. На 68-ій хвилині півзахисник хазяїв Ігор Озарків покинув поле, отримавши другу жовту картку, і вже через чотири хвилини нападаючий "Металіста" Джонатан Крістальдо відкрив рахунок. Хавбек хазяїв Семір Стіліч зумів відновити рівність на 77-ій хвилині, а за три хвилини до кінця основного часу матчу арбітр вирівняв склади, пред'явивши другу жовту картку півзахисникові "Металіста" В'ячеславу Шарпару.

Перемогу "Карпатам" на 17-ій хвилині додаткового часу приніс півзахисник Леван Кенія.