Медалі завойовані Українцями за вчорашній день

13 августа 2012 - Украина

Український борець вільного стилю Валерій Андрійцев завоював срібло Олімпіади в Лондоні в турнірі вагової категорії до 96 кг Золото виграв американський спортсмен Джейкоб Стівен Варнер, який у фіналі здолав Андрійцева з рахунком 3 : 0. Бронзові медалі в цій категорії дісталися грузинові Георгію Гогшелідзе і азербайджанцеві Хетагу Гозюмову. Збірна України з 6 золотими, 5 срібними і 9 бронзовими нагородами займає 14 місце в медальному заліку.

Боксер з України Тарас Шелестюк завоював бронзу Олімпіади-2012 в Лондоні в турнірі вагової категорії до 69 кг Золото виграв Серік Сапиєв з Казахстану. У фінальному поєдинку двократний чемпіон світу 28-річний Сапиєв завдав поразки чемпіонові Європи-2011 британцеві Фреді Евансу - 17: 9. Бронзу в змаганнях в цій ваговій категорії також завоював Сапиєв, що поступився, в півфіналі росіянину Андрію Замковому. Збірна України з 6 золотими, 5 срібними і 9 бронзовими нагородами займає 14 місце в медальному заліку.

Український боксер Олександр Гвоздик став бронзовим призером Олімпійських ігор в Лондоні у ваговій категорії до 81 кг Золото завоював російський боксер Єгор Мехонцев. У фіналі змагань росіянин переміг представника Казахстану Адильбека Ниязимбетова. Бронзову нагороду в цій ваговій категорії також завоював бразилець Ямагучи Фалькао Флорентіно. Збірна України з 6 золотими, 5 срібними і 9 бронзовими нагородами займає 14 місце в медальному заліку.