Перший гол Алієва за Дніпро

23 июля 2012 - Украина

Олександр Алієв, відомий по виступах за московський "Локомотив" і київське "Динамо", уперше відрізнився за дніпропетровський "Дніпро", де виступає на правах оренди, і допоміг своїй новій команді розгромити "Металург" із Запоріжжя.

Команда Хуанде Рамоса в Запоріжжі виграла з рахунком 4 : 0. На 5-ій хвилині забив Роман Зозуля, на 62-ій Жуліано. Алієв на 57-ій хвилині з'явився на полі замість гравця збірної Гани Дерека Боатенга, а на 77-ій реалізував пенальті, призначений за знос Зозулі. У час, що залишився, уродженець Хабаровська, що виступає за збірну України, відзначився голевою передачею, виконавши навіс, який замкнув Матеус.

Алієв, що втратив місце у складі київського "Динамо", був відданий в оренду "Дніпру" 13 липня. У попередньому матчі дніпропетровців він також вийшов на заміну і провів на полі дев'ять хвилин.

На рахунку 27-річного півзахисника 28 ігор за збірну України, в яких він забив шість голів. У 2010 році Алієв виступав за "Локомотив" і в 27 матчах хавбек провів 15 м'ячів.