Рано говорити про клубну кар'єру, але за збірну України грати більше не буду - Шевченко

20 июня 2012 - Украина

Нападаючий збірної України Андрій Шевченко ще не прийняв рішення відносно подальшого місця продовження клубної кар'єри, заявив сам футболіст журналістам після завершального матчу українців з командою Англії на груповому етапі чемпіонату Європи.

Зустріч, що проходила у вівторок на "Донбасс-Арене" в Донецьку, завершилася перемогою англійців з рахунком 1 : 0. Українці, тим самим, залишилися за бортом турніру. Сам екс-гравець "Мілана" і "Челсі" з'явився на полі тільки в другому таймі. Футболіст, нинішній сезон відіграв у складі київського "Динамо", за повідомленнями іноземної преси має намір провести наступний рік за межами України.

"Поки рано говорити клубній кар'єрі, я ще прийму рішення, час є", - заявив володар "Золотого м'яча" кращому гравцеві світу 2004 роки.

При цьому футболіст додав, що гра з англійцями, найімовірніше, стане для нього останньою офіційною у футболці "жовто-синіх".

"Мені залишилося провести за збірну України один товариський матч(у серпні), після чого я її покину", - заявив Шевченко.

На чемпіонаті Європи по футболу визначилися усі пари чвертьфіналу : 21 червня у Варшаві зіграють Чехія і Португалія, 22 червня в Гданьську Германію зустрінеться з Грецією, 23 червня "Донбас-арена" прикмет іспанців і французів, а 24-го кияни побачать гру Англія - Італія.