Шахтар отримав перемогу над Карпатами

31 марта 2013 - Украина

Донецький "Шахтар" отримав важку перемогу над "Карпатами" в гостьовому матчі чемпіонату України по футболу.

Зустріч, яка відбулася в суботу у Львові, завершилася перемогою гірників з рахунком 2 : 1. Авторами голів у гостей стали Алекс Тейшейра (32-а хвилина) і Ярослав Ракицький (45). У "Карпат" єдиний гол забив Микола Жовтюк (44).

У цьому поєдинку були відразу три видалення. З 70-ої хвилини "Карпати" грали удесятьох, після того, як з поля був вигнаний автор забитого гола Жовтюк. На 82-ій хвилині його партнер по команді Муртаз Даушвілі побачив перед собою другу жовту картку за матч і відправився в тому ж напрямі. А на 90-ій хвилині прийшла черга отримати червону картку і автору гола у "Шахтара" - Тейшейру також видалили за два "гірчичники".

Після цього успіху підопічні Мирчи Луческу набрали 63 очки і зміцнили своє лідерство в українській прем'єр-лізі. У йдучого другим харківського "Металіста" 45 очок і матч в запасі.