Шевченко врятував збірну України від поразки - ВІДЕО

12 июня 2012 - Украина

Збірна України з футболу початку виступ на домашньому чемпіонаті Європи з перемоги над командою Швеції.

Матч групи D, що пройшов в Києві, завершився з рахунком 2 : 1 на користь хазяїв Євро-2012. Обидва м'ячі у ворота шведів забив капітан української команди Андрій Шевченко, що відрізнився на 55-ій і 62-ій хвилинах. У шведської команди голом також відзначився капітан - на 52-ій хвилині досяг мети удар Златана Ибрагимовича.

Збірна України, набравши три очки, лідирує в групі D. Наступну гру команда Олега Блохіна проведе 15 червня проти збірної Франції, шведи цього ж дня битимуться з англійцями.