Шмейхель назвав фантастичною гру Пирло

29 июня 2012 - Украина

Півзахисник збірної Італії Андреа Пирло фантастично зіграв в півфінальному матчі Євро-2012 з Німеччиною, заявив на прес-конференції колишній воротар збірної Данії і "Манчестер Юнайтед" Петер Шмейхель.

Пирло був визнаний кращим гравцем зустрічі, в якій його збірна переграла команду Німеччини. Матч, що проходив у Варшаві, закінчився з рахунком 2 : 1. Дубль на рахунку форварда Маріо Балотелли, у складі збірної Німеччини відрізнився Месут Озил. У фіналі італійці зіграють з іспанцями.

"Признатися, те, що робив сьогодні Пирло на полі - це фантастика, це мистецтво. Поздоровляю Андреа і збірну Італії з виходом у фінал", - сказав Шмейхель перед початком післяматчевої прес-конференції.

Фінал Євро-2012 пройде в Києві 1 липня.

Збірна Іспанії з футболу є фаворитом майбутнього фіналу чемпіонату Європи з італійцями, заявив журналістам головний тренер "Скуадры адзурры" Чезаре Пранделли.

Чемпіони світу-2006 в четвер у Варшаві перемогли німців, що вважалися одними з фаворитів на перемогу на нинішньому Євро, з рахунком 2 : 1. Дубль у складі італійської команди зробив нападаючий Маріо Балотелли, що забив на 20-ій і 36-ій хвилинах. Півзахисник німецької команди Месут Озил на другій хвилині, доданій до часу другого тайму, реалізував пенальті. У фіналі італійці зіграють з іспанцями.

"У Іспанії відмінна команда, ми підготуємося до матчу з нею також, як і до гри з Німеччиною. Думаю, ми будемо готові до фінального матчу з точки зору "фізики", тому що зараз якнайскоріше відправимося відпочивати в наші ліжка. Думаю, Іспанія - фаворит фіналу. Вони домінували на останніх великих турнірах, це говорить про багато що", - розповів Пранделли.

Тренер присвятив успіх своєї команди "Все тим, хто вірив у збірну навіть в складні часи".

Фінал пройде 1 липня в Києві. Німці і португальці завершили європейську першість з бронзовими медалями.