Суддя - головний винуватець поразки збірною України

20 ноября 2013 - Украина

Збірна Франції отримала перемогу над командою України в стиковому матчі у відповідь і пробилася у фінальну стадію чемпіонату світу 2014 року у Бразилії.

У матчі у відповідь, що пройшов у вівторок в Сен-Дені, французи вже в першому таймі зуміли відіграти різницю в два голи - відзначилися Мамаду Сахо (на 22-ій хвилині) і Карім Бензема (34). На початку другої половини другу жовту картку за грубий фол отримав захисник українців Євгенії Хачериді. У результаті третій гол, який вивів "трибарвних" на ЧМ- 2014, на 72-ій хвилині забив українець Олег Гусєв, що зрізав м'яч у власні ворота.

Спільний рахунок протистояння став 3-2 на користь команди Дідьє Дешама, яка і зіграє на мундіалі у Бразилії.

Жеребкування фінальної стадії ЧС- 2014 відбудеться 6 грудня.

Головний тренер збірної України по футболу Михайло Фоменко вважає, що словенський арбітр Дамир Скомина - один з головних винуватців поразки українців від команди Франції в стиковому матчі у відповідь за право потрапити на чемпіонат світу - 2014.

Минулого тижня в першій зустрічі команд в Києві перемогу святкували українці - 2: 0. У матчі у відповідь, що пройшов у вівторок в Сен-Дені, успіху добилися французи - 3: 0. Таким чином, спільний рахунок протистояння став 3-2 на користь команди Дідьє Дешама.

"Суддя призначив штрафний за гру рукою, якої не було, і зарахував гол, коли у французів був триметровий офсайд. Це що стосується результату. Також ми не долічилися захисників після першого матчу. По-друге, потрібно бути готовими психологічно до такої зустрічі. І найосновніше - у нас не було цілісності в грі", - цитує Фоменко офіційний сайт Федерації футболу України.

Фоменко також заявив, що готовий продовжити роботу на посту головного тренера збірної.

Збірна Франції змогла прокинутися і показати характер в матчі у відповідь відбору чемпіонату світу- 2014 з командою України, вважає півзахисник "трибарвних" Франк Рибері.

"Ми багато переживали після першого матчу, а також дуже довго не грали на "Стад де Франс". Ми змогли прокинутися і дуже-дуже щасливі. Тепер ми можемо з радістю повернутися в розташування наших клубів з думками про Бразилію, - сказав Рибері, слова якого наводить L'Equipe. - Було б важко не побачити Францію у Бразилії, але ми змогли виграти і показати характер".