У активі збірної України 18 медалей на Європейських іграх у Баку

19 июня 2015 - Украина

У активі збірної України 18 медалей: 3 "золото", 6 "срібло" і 9 "бронзових" нагород.

Перемога українського гімнаста Верняєва - ВІДЕО

Український гімнаст Олег Верняєв переміг в індивідуальному багатоборстві на Європейських іграх у Баку. Вдалий виступ в спортивній гімнастиці приніс збірній Україні третє "золото" на змаганнях в Азербайджані.

Українець Олег Верняєв потримав упевнену перемогу в індивідуальному багатоборстві. Чемпіонський результат - 90.332.

"Золота" стрільба українських лучників - ВІДЕО

Чоловіча збірна України по стрільбі з лука завоювала золото в командних змаганнях на перших Європейських іграх, які проходять у Баку.

Українці Віктор Рубан, Маркіян Івашко і Георгій Іваницький у фіналі завдали поразки представникам Іспанії з рахунком 5 : 4. У матчі за бронзу голландці виявилися точніші за французів - 5: 3. У жіночих командних змаганнях перемогу святкували італійки, що перемогли у фіналі збірну Білорусії з рахунком 5 : 3. Бронзу завоювали українські спортсменки, що виявилися точніше за росіянок, - 5: 4.

Українська жіноча двійка на байдарках завоювала бронзу

Український дует Марія Повх і Анастасія Тодорова завоював бронзові медалі у веслуванні на байдарках на дистанції 200 метрів. Українки пропливли дистанцію за 37.719 секунд.

Перемогу в гонці отримали Маргарита Махнева і Марина Литвинчук з Білорусі - 37.399 секунд, срібло - сербки Николіна і Олівера Молдован (37.699). Це перша нагорода збірної України в турнірі по веслуванню на байдарках і каное. Всього у Баку розігрується 15 нагород в цій дисципліні. Не розіграними залишилися два комплекти нагород в марафоні (5000 м) в каное у жінок і чоловіків. У обох дисциплінах будуть представники України.