Ван дер Варт не думав, а Гомес рад - Євро-2012

14 июня 2012 - Украина

Півзахисник збірної Голландії Рафаэл ван дер Варт не чекав, що його команда може зазнати дві поразки на старті фінальної частини чемпіонату Європи по футболу.

Збірна Німеччини отримала перемогу над голландцями в грі другого туру групового етапу Євро-2012. Матч на харківському стадіоні "Металіст" закінчився з рахунком 2 : 1(2: 0) на користь команди Німеччини, яка провела свої голи на 24-ій і 38-ій хвилинах зусиллями нападаючого Маріо Гомеса. Голландці відіграли один гол точним ударом форварда Робіна ван Персі на 74-ій хвилині зустрічі. У першому турі голландці зазнали поразки від данців(0: 1).

"Чесно сказати, я не думав, що ми програємо два матчі підряд. Німці були сильніші, фізично у тому числі. Звичайно, мені особисто було важко почати такий матч на лавці запасних. Якщо я приніс користь, коли вийшов на полі, рад це чути, але, проте, ми програли, і тільки про це зараз варто говорити", - заявив ван дер Варт журналістам після матчу.

Незважаючи на перемоги в двох зустрічах, німці доки ще не забезпечили собі вихід в чвертьфінал. У останньому матчі групового етапу 17 червня збірна Німеччини(6 очок) зіграє з данцями(3), а голландці(0) поміряються силами з командою Португалії(3).

Форвард збірної Німеччини Маріо Гомес рад тому, що зумів проявити себе в матчі з Голландією на чемпіонаті Європи по футболу, незважаючи на критику з боку фахівців.

Нападаючий забив два голи, які принесли німцям перемогу над голландцями у рамках другого туру групового етапу фінальної частини Євро. Зустріч завершилася з рахунком 2 : 1, а Гомес був визнаний кращим гравцем матчу.

"Я дуже щасливий тому, що зіграв в цьому матчі, і що у мене все вийшло сьогодні. Мій агент і партнери по команді підтримали мене. Рад, що все так склалося. Важливо було проявити себе в цій зустрічі", - розповів форвард на прес-конференції.

Також Гомес заявив, що у збірної Німеччини відмінна команда, але відмітивши, що "нам ще є над чим працювати, але, проте, ми виграли два матчі на турнірі".