Збірна Іспанії отримала перемогу над ірландцями на чемпіонаті Європи по футболу

15 июня 2012 - Украина

Футболісти збірної Іспанії, діючі чемпіони Європи, отримали першу перемогу на першості 2012 року, яке проходить на полях Польщі і України.

Іспанці в четвер в Гданьську перемогли команду Ірландії у рамках групи C, ігри якої проходять в Польщі. Зустріч завершилася з рахунком 4 : 0 на користь футболістів збірної Висенте дель Боске.

Форвард лондонського "Челсі" Фернандо Торреса відкрив рахунок вже на 4-ій хвилині. До кінця першого тайму жодної з команд відрізнитися не вдалося, а початок другого відрізку гри знову став невдалим для ірландців. Півзахисник "Манчестер Сіті" Давид Сільва відрізнився на 49-ій хвилині. На 70-ій хвилині Торрес оформив дубль, зробивши рахунок розгромним. А півзахисник "Барселони" Сеск Фабрегас на 83-ій хвилині поставив точку в матчі.

Перший гол Торреса, забитий через 3 хвилини 49 секунд після початку матчу, став найшвидшим в історії збірної Іспанії на чемпіонатах Європи.

Збірна Іспанії стала першою командою на Євро-2012, що зуміла перемогти з різницею в чотири голи, і другою, такою, що відправила до воріт суперників чотири м'ячі в одному матчі. Першою була збірна Росії, яка в день відкриття турніру розгромила чехів з рахунком 4 : 1.

Іспанці після двох матчів набрали чотири очки і порівнялися з хорватською командою. Ці дві збірні зустрінуться в завершальному матчі групового раунду. Ірландці, які після поразки з рахунком 1 : 3 від команди Хорватії і невдачі в грі з іспанцями вибули з боротьби за вихід в чвертьфінал, завершать Євро-2012 матчем з італійцями. На рахунку підопічних Чезаре Пранделли два очки і третє місце в групі.