Китаянка завоювала Титул Міс Світу-2012

19 августа 2012 - Украина

Міс Китай, 23-річна Ю Венься(Yu Wenxia), отримала перемогу у фіналі конкурсу "Міс Світу-2012", що пройшов в суботу в Китаї.

Як повідомляє агентство Ассошіейтед Прес, друге місце зайняла мешканка Великобританії валлійка Елізабет Моулдс (Elizabeth Moulds), третє - представниця Австралії Мишель Кахаваті (Michelle Kahawaty).

Конкурс проходив в місті Ордос, розташованому в автономному районі Внутрішня Монголія. У нім брали участь дівчата з 116 країн. Україну в конкурсі представляла переможниця національного конкурсу краси, 21-річна харків'янка Карина Жиронкіна, проте дівчині не вдалося вийти у фінал.